תערוכת החורף- 13.2.2010

כלב רוח סאלוקי

בשבת 13.2.2010 נערכה תערוכת החורף הראשונה בגבעת חיים , שפט Rony Doedijns מהולנד.

הגזע הראשון היה הוויפט, שם הרשים ביותר סמרטי ג'ונס של שיר קרמר , כלב מאוזן בגודל נכון , תנועה מצוינת , הוא ניצח את הגזע כשהוא גובר על 2 אלופים בכיתתו ואלופה במין הנגדי ! כל הכבוד שיר , ומקווים שסמרטי ישלים את אליפות העל שלו בתערוכה הבינלאומית הבאה שלו – בתל אביב? Clown פון הילית של הילית וציפורת כרמל השלים זכיותיו בתואר אלוף ישראל.

לגונה לאלי ,של לימור ושגיא שטהל , ייצגה בכבוד את גזע הבורזוי , לטעמי כלבה יפה ונקבית , זכתה בציון טוב מאד.

בגזע הסאלוקי זכינו לראות גורים יפים מבית הגידול צליל מית"ר של קרן מינץ וגל רויטשטיין. הטוב ביניהם היה גאליל אסים אל פואד מכיתת הגורים 6-9. באך האונדס אוף ג'וי של לנס סטיבנס הרשים מאד בכיתת הצעירים והיה גם לצעיר הטוב בגזע , קוונטו חוואס של קרן מינץ השלים זכיותיו בתואר אלוף ישראל. בכיתת האלופים ראינו 2 כלבים מרשימים מטיפוס שונה – ארטוש האונדס אוף ג'וי של עופר גרובר – כלב חזק , קצר יותר , כולו עצמה ושריר דורג שני בכיתה, ויוליוס אבן אודם ספקטור אל ראזאל של קרן מינץ דורג ראשון והשלים זכיותיו באליפות – על ! זהו כלב מאורך יותר עם תנועה יפה וטיפוסית. בנקבות הרשימה מאד סטיק האונדס אוף ג'וי של לנס סטיבנס – כלבה גבוהה , קצרה וחזקה, זכתה ב-CAC,ונוס שיין האלופה של קרן מינץ היתה מנצחת הנקבות והשלימה זכייתה באליפות –על.

יוליוס זכה גם ב-BOB ולא בפעם הראשונה גם בכוכב התערוכה.

תערוכת החורף השניה תיערך באותו מקום ביום שישי 12.3.2010 בשיפוטו של Paul Stanton משבדיה. שופט מקיף מנוסה שכבר שפט אצלנו , מגדל וויפט. כל מי שטרם נרשם יכול לעשות זאת על גבי טופס ההרשמה באתר.

קישור לדו"ח תוצאות השיפוט

קישור לאלבום התמונות של צפרא

קישול לאלבום התמונות של אירה