תערוכת כלבי רוח – חורף 2011

הפעם שפטה את התערוכה הגב' אדריאנה גריפה מאיטליה. בין מועדון הדני , ולפני מועדון הפודל , נשפטו 28 כלבים .

בכלבי הסאלוקי ,מהם נרשמו רק 11 כלבים ,ניצח ולא בפעם הראשונה האלוף של קרן מינץ – יוליוס אבן אודם ספקטור אל ראזאל . געש קוויקסילבר רוח מדבר של מיכאלה אוקון שהיה מנצח גורים בתערוכת כלבי הציד היה מנצח הצעירים בגזע ובכל התערוכה, אלבי אורניה אל אמירה של אלכסנדרה קלמנוביץ זכה ב-CAC הראשון שלו, ואחותו אלטאיס אורניה אל אמירה של קרן מינץ זכתה ב- CAC השני לה.

באפגאני ראינו את הגור היפה של גיורא רון שממשיך להתפתח היטב. זוג כלבי היבוא של זויה סלדק זכה ב- CAC השני שלהם , כשהזכר המרשים היה גם מנצח הגזע.

5 כלבי גרייהאונד איטלקי השתתפו , את הגזע ניצחה קוני ספקטור אל ראזאל של נדב לוי , שגם קיבלה את ה-CAC השלישי שלה והפכה לאלופת ישראל . ריצ'י ספקטור אל ראזאל היפה היה מנצח צעירים , ולורליי היפה של מיכאל וסבטלנה אלנט קיבלה את ה JCAC שלה. ג'וליה ספקטור אל ראזאל של נדב לוי , הגורה היפה היתה לגורה הטובה בתערוכה.

10 כלבי וויפט השתתפו , את הגזע ניצחה האלופה היפה של ציפורת והילית כרמל-דולי פון הילית. מנצח הזכרים היה האלוף קלאון פון הילית גם הוא של ציפורת והילית כרמל , כשהוא מקדים 3 אלופים נוספים –בלו פון כרמית , צ'רלי פון הילית וסמרטי ג'ונס. את ה CAC בזכרים קטף בפעם השלישית במבי פון כרמית של טל חלפין ובכך הפך לאלוף ישראל , 2 צאצאיו קטפו את ה- JCAC – פיג'י של עמית ומירי פס בנקבות , וריין של ילנה איוונצ'וק בזכרים , פיג'י היתה גם הצעירה הטובה בגזע. אלקטרה פון הילית של ציפורת והילית כרמל היתה הגורה בתערוכה ואחותה אל-צ'יק של איה בן דוד היתה במקום השני.

כוכב התערוכה היה יולי הסאלוקי , אחרי דולי הוויפטית , האפגאני וקוני הגרייהאונד האיטלקי במקום ה-3 ו-4 .

לתוצאות התערוכה לחץ כאן