Sighthounds Final in Hunting Dog Show 2015

תערוכת כלבי ציד 2015

בשבת 28.3.15 נערכה בכפר הס תערוכת כלבי הציד השנתית.

את כלבי הרוח שפט מיודענו  ג'ורג' קוסטופולוס מיוון , 10 שנים לאחר ששפט אותנו בגבעת חיים.

נרשמו 40 כלבים, בפועל הגיעו ונשפטו 36 כלבים.

מנצחת גזע הסאלוקי ולא בפעם הראשונה היתה הקשישה – אלופת –על אמרה ספקטור אל ראזאל של יוליה ווזילקין. היתה זו סגירת מעגל מעניינת שכן את קריירת התערוכות הענפה שלה החלה כמנצחת גורים לפני כמעט 10 שנים תחת שיפוטו של אותו שופט… ג'וש של יוליה ווזילקין וקרן מינץ היה מנצח המין הנגדי  וסיים אליפות על ,וב CAC  זכו נגוס של בוריס פיכטמן וטלי של שיין קלי שזו היתה לשתיהן תערוכה ראשונה ואני מקווה שלא אחרונה…. באלישה של בוריס פיכטמן השלימה זכייה באליפות על.

בגרייהאונד האיטלקי נצחה ארומה הצעירה את הגזע , ארומה כלבת יבוא חדשה משבדיה של נדב לוי נצחה את האלופה הולי של נדב. שסיימה את אליפות העל שלה.

בוולפהאונד האירי לא נרשמו הפתעות – אורין האלופה נצחה את "אחותה" אמילי הצעירה , שתיהן כמובן של רוני וינטרוב.

בגזע הוויפט , גזע אותו גידל השופט שנים רבות , נרשמו מעט הפתעות.  מנצח הגזע היה האלוף סומי ( יבוא מפינלנד) ומנצחת המין הנגדי היתה טולה ( יבוא מאיטליה) , שתיהן בבעלותה של אנדראה אלנה. טולה היתה גם מנצחת הצעירות וזכתה בתואר אליופת ישראל צעירה., גוגל של נתן מירום –זכה ב- JCAC הראשון שלו ! בלו של ציפורת כרמל היה הקשיש הטוב והיחיד. ודולי האלופה השלימה זכיה באליפות –על.

סוקול הבורזוי של פליקס אילצ'נקו זכה ב- JCAC  הראשון שלו.

אמרה המדהימה זכתה במנצחת קבוצה 10 – לפני סומי וארומה, וכסגנית ראשונה לכוכב התערוכה ( רודזיאן רידג'בק) .

היתה תערוכה נעימה, עם הרבה פרסי מזון וגביעים יפים תרומת בית ארז – יבואני רויאל קאנין , מזג אויר נוח , שיפוט קפדני ויסודי ,אדיב ומסביר פנים.

נתראה בתערוכת החוג הבאה ביוני !

קישור לתמונות מהתערוכה

תוצאות התערוכה:

גזע כיתה מספר קטלוג סגי"ר שם הכלב בעלים תאריך לידה ציון תואר
סאלוקי Baby Class 3-6 Female 120 Boba Shel Neshama Tova קרן מינץ + ויקטוריה וקסר גולדנר 21-12-14 VP Best Baby
סאלוקי Puppy Class 6-9 Male 1 122603 With Negev Wind I Run Neshama Tova רעות דישבק קרן מינץ 12-7-14 VP Best Puppy
סאלוקי Puppy Class 6-9 Female 2 122600 Voice Of My Heart Neshama Tova מינץ קרן 12-7-14 VP 1
סאלוקי Puppy Class 6-9 Female 3 122601 Very Precious Gift Neshama Tova יוליה וויזילקין+ קרן מינץ 12-7-14 VP 2
סאלוקי Puppy Class 6-9 Female 4 504578 Marvelous Beauty Bell Neshama Tova קרן מינץ + קרן כהן דרוקר 28-8-14 VP 3
סאלוקי Junior Class Male 5 504583 Desert Rock Neshama Tova מינץ קרן + יערה פרידמן 9-4-14 EXC J.CAC, BJ
סאלוקי Intermediate Class Male 6 14622 Caramat Al Naqawa גונורובסקי איגור/ווזלקין 12-4-13 VG
סאלוקי Open Class Male 7 114121 הילל ניסים וניפלאות Neshama Tova פיחטמן בוריס 26-8-11 EXC 1 CAC
סאלוקי Open Class Male 8 504458 Che בן שלום יוני 30-4-12 NA
סאלוקי Open Class Male 9 118064 Afar Wind of Rin דייב ילנה 6-2-13 EXC 2 R.CAC
סאלוקי Champion Class Male 10 14481 Hetem n'Agzir מינץ קרן+ווזילקין יוליה 27-7-12 EXC GR.CAC,BD,BOS
סאלוקי Intermediate Class Female 11 504581 Shata אנה ודימה בנדרסקי 12-12-13 GOOD
סאלוקי Open Class Females 145 14589 RUWEIS TALI שיין קלי 20-12-12 EXC CAC
סאלוקי Champion Class Female 12 109151 Duria Asar Min Huma Neshama Tova דישבק רעות 19-8-09 VG
סאלוקי Champion Class Female 13 113835 Ba-Li Balisha Neshama Tova מינץ קרן + פיחטמן בוריס 26-8-11 EXC GR.CAC
סאלוקי Veteran Class Female 14 98714 Amra Spector El Razael ווז'לקין יוליה 4-8-05 EXC V.CAC,BB,BV,BOB,BIG
גרייהאונד איטלקי Junior Class Female 15 15254 Py's Aroma נדב לוי 30-5-14 EXC J.CAC,BJ,BOB
גרייהאונד איטלקי Champion Class Female 16 118411 Hurricane storm Let It Blow נדב לוי+יעלה ויסבורט 8-5-13 EXC GR.CAC
אייריש וולפהונד Junior Class Female 17 15001 Elegance Vlci Pisen וינטרוב רוני 31-3-14 EXC J.CAC,BJ
אייריש וולפהונד Champion Class Female 18 14386 U'r'Auryn of Northern Forest וינטרוב רוני 26-7-12 EXC GR.CAC,BOB
וויפט Puppy Class 6-9 Male 121 ספיד ליאת שפיר 25-9-14 VP BP
וויפט Junior Class Male 19 122306 Kelvin Klein V.Hilit's Stars שקדי עמוס 5-4-14 לא ניתן לשיפוט
וויפט Junior Class Male 20 122307 King Google V.Hilit's Stars מירום נתן 5-4-14 EXC J.CAC
וויפט Open Class Male 21 107069 נבין Morag Beit Hameshi אנדראה אלנה 20-4-09 GOOD
וויפט Open Class Male 22 116874 Honey Kashmir V.Hilit's Stars כרמל הילית 22-6-12 EXC 2 R.CAC
וויפט Open Class Male 23 14814 Benz Chartcore אלנה אנדראה+פיזם מאירה 17-1-13 EXC 1 CAC
וויפט Champion Class Male 24 14815 Sagramour Paladino אנדראה אלנה 24-11-12 EXC 1 GR.CAC,BD,BOB
וויפט Champion Class Male 25 118516 Iyon V.Hilit's Stars כרמל ציפורת והילית 1-4-13 EXC 2 R.GR.CAC
וויפט Veteran Class Male 26 101766 Blue Fon Carmit כרמל ציפורת והילית 3-5-06 EXC V.CAC,BV
וויפט Junior Class Female 27 14981 Kori Przyjaciel Czlowieka ברק הורביץ 18-1-14 VG
וויפט Junior Class Female 28 122308 Kandy Crush V.Hilit's Stars פייגין ולרי 5-4-14 NA
וויפט Junior Class Female 29 122803 Chic's Liv V.Hilit's Stars עידו גולצמן וציפורת והילית כרמל 17-6-14 VG
וויפט Junior Class Female 122 15227 Sobers Tallulah andreea alene 28-8-14 EXC J.CAC,BJ,BB,BOS
וויפט Junior Class Female 123 Karadhras Sweet Talkin for Swift Random andreea alene 6-6-14 NA
וויפט Intermediate Class Female 30 118519 I am Nicki Minaj V.Hilit's Stars מיטל בר-סלע ציפורת והילית כרמל 1-4-13 VG
וויפט Intermediate Class Female 31 118518 Iris V.Hilit's Stars כרמל ציפורת והילית 1-4-13 NA
וויפט Champion Class Female 32 107553 Dolly v.Hilit כרמל ציפורת והילית 28-11-08 EXC 1 GR.CAC
וויפט Champion Class Female 33 115669 Gorgeous Gucci פרידמן דרור+כרמל הילית 22-10-11 EXC 2 R.GR.CAC
אפגאני Junior Class Male 34 15145 Captain Harlock Del Gran Pamir גיורא רון 11-12-13 NA
בורזוי Junior Class Male 35 15064 Sokol & K Gromoverjez אילצ'נקו פליקס 3-12-13 EXC J.CAC, BJ, BOB